sobota, 18 stycznia 2014

Prolog.

„Nigdy nie pozwól komuś robić tego czego nie chcesz.” –słaby głos wypełnił pokój lekkim echem i sercem z melancholii. - „Musisz nauczyć się wybierać przemyślane stanowisko.”
„Dobrze, tatusiu.” –skinęłam lekko, biorąc zimną dłoń mojego schorowanego ojca w małą rączkę. -„Nauczysz mnie, prawda?” - mój głos niemal błagał.
Jego blade usta wykrzywiły się w wątły uśmiech. Gardłowy kaszel nastąpił zaraz po zamknięciu powiek, które miały ukryć szarość jego oczu.

Tak właśnie się stało, gdy jego klatka piersiowa przestała się unosić. Wtedy moje życie zmieniło się doszczętnie.


~*~
Hej, mam na imię Dominika i to jest moje drugie tłumaczenie :) Mam wielką nadzieję, że 'Baby Doll' zdobędzie rzesze czytelników. Pierwszy rozdział powinnam dodać niedługo. :)
Swoimi wrażeniami z innymi możecie podzielić się na tt, używając hashtagu #BabyDollPL
Zapraszam do skomentowania. Jak podobał Wam się prolog? :) Zapomniałabym, łapcie misie trailery, które mogą Was bardziej zachęcić do dalszego czytania :)
1.


2.


9 komentarzy:

 1. Jaj już się nie mogę doczekać <3 *O*

  OdpowiedzUsuń
 2. Początek na razie nic nie mówi wiec czekam na nexta :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jezu, wiesz, że jestem zaciekawiona tym opowiadaniem bardzo:D Na razie niewiele mówi ten prolog, ale mnie jak najbardziej interesuje. Nie zapomnij mnie informować xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej...wiesz jest już tłumaczenie tego ff http://tlumaczenie-babydoll.tumblr.com/ ale tłumaczka już BARDZO DŁUGO nie dodaje rozdziału więc czekam u ciebie na kolejny ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Wiesz, cieszę się, że zajęłaś się tym tłumaczeniem, bo czytałam je tutaj: http://tlumaczenie-babydoll.tumblr.com/ i jest świetne :D Tak sobie myślałam, że może zaczęłabyś tłumaczyć od tego 11 rozdziału, na którym skończyła poprzednia tłumaczka,, bo te starsze można przecież już przeczytać.. Znaczy jak uważasz,, po prostu nie mogę się doczekać co będzie dalej :D Życzę weny!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się porozmawiać z poprzednią tłumaczką, czy pozwoliłaby mi udostępnić link do tumblr'a z rozdziałami i najwyżej bym dodawała już od tego 11 :)

   Usuń
 6. Popieram moje wcześniejsze koleżanki. Ja również nie mogę się doczekać dalszych części, a w szczególności rozdziału 11, bo wcześniejsze 10 które były dostępne zdążyłam przeczytać. pozdrawiam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiedzi są ciekawe. Zapowiada się,że bd świetnie.
  Już sie nie mogę doczekać.
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń